Przyjęcia rodzinne to czas, w którym możemy wspólnie z bliskimi świętować ważne wydarzenia. Chrzciny, komunie, urodziny, czy wesela to uroczystości, którym należy zapewnić wyjątkową oprawę. Nasz restauracja stanie się tłem dla Waszych pięknych chwil, gdzie radość i wspólna zabawa łączy się w doskonałą harmonię. Zapraszamy Was do stworzenia niezapomnianych wspomnień u nas.

Przyjęcia rodzinne organizujemy w dwóch niepowtarzalnych miejscach. Każde z nich ma swój charakter, co pozwala nam wyjść na przeciw oczekiwaną naszych gości.

Restauracja letnia

To idealne miejsce dla osób lubiących kontakt z naturą. Właśnie tam mogą Państwo celebrować niezapomniane chwile w przestronnym ogrodzie wypełnionym świeżym powietrzem i pięknym krajobrazem.

Organizujemy tutaj przyjęcia do 100 osób.

 

Sala lustrzana

To miejsce dla osób, które cenią sobie nowoczesne wnętrze i komfort przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu.
W Sali lustrzanej organizujemy przyjęcia do 65 osób.
Niezależnie od wybranego miejsca nasz doświadczony zespół zadba o każdy detal, aby Wasze przyjęcie było wyjątkowe i dostosowane do Waszych potrzeb.
Skontaktujcie się z nami już dziś, aby zarezerwować termin i rozpocząć planowanie Waszego wyjątkowego przyjęcia rodzinnego, szkolenia lub imprezy firmowej.