Wesele w ogrodzie

Zapraszamy do stworzenia wyjątkowej atmosfery podczas Waszego przyjęcia weselnego w naszym urokliwym ogrodzie. Nasza restauracja letnia, to miejsce, które może przyjąć dowolny charakter, aby idealnie wpasować się w Wasze marzenia. Dla naszych Par, poszukujących unikalnej sali w stylu boho, czy też miłośników rustykalnych akcentów, a nawet miłośników glamour - nasz ogród jest inspiracją, która dostosowuje się do Waszych wyobrażeń.
W naszej restauracji letniej jesteśmy w stanie przyjąć do 70 osób na przyjęcie z możliwością tańca do godziny 22:00. Jeśli marzycie o siedzącym przyjęciu, możemy zorganizować je dla 100 osób.
Jednak nasza prawdziwa magia tkwi w kuchni. Nasz zespół kucharzy specjalizuje się w kuchni polskiej, oferując dania, które rozkochają Wasze podniebienia. Jeśli marzycie o grillu, to i ten element możemy wkomponować w Wasze przyjęcie, ciesząc się pysznymi potrawami otoczeni urodą przyrody, w jednym z najpiękniejszych ogrodów w otoczeniu Ojcowskiego Parku Narodowego.
Naszym celem jest uczynienie Waszego wesela w ogrodzie niezapomnianym przeżyciem, które pozostanie w Waszych sercach na zawsze. Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach i pomóc nam zrozumieć Wasze marzenia. Razem możemy stworzyć wyjątkową opowieść weselną.

 

 

 

Ślub w plenerze

Biały dywan, blask świec otaczający drewniane krzesła - to tylko niektóre z magicznych elementów, które czekają na Was w jednym z naszych najpiękniejszych ogrodów. To tutaj, w otoczeniu przyrody, możecie zdecydować się na jedno słowo, które zmieni Wasze życie - TAK. Nasza lokalizacja w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego dodaje niepowtarzalnego uroku i znaczenia Waszej ceremonii, czyniąc ten wyjątkowy dzień niezapomnianym.

 

Wesela w restauracji głównej

Nasza restauracja główna, to miejsce, w którym organizujemy taneczne, całonocne przyjęcia weselne. Nasza przestronna przestrzeń i piękny wystrój tworzą idealne tło dla Waszego tańca miłości. To tu, pod naszym dachem, Wasze przyjęcie nabiera życia, tworząc wspomnienia, które zostaną w Waszych sercach na zawsze.